Titles you rated
Train to BusanRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.0
JumanjiRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
ChangelingRated ★ 4.0