Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0