Titles you rated
Redd Inc.Rated ★ 3.0
AsuraRated ★ 4.5
The ReturnedRated ★ 3.0
Contracted: Phase IIRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 5.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.0- Let’s Leaven!Rated ★ 4.5
MacheteRated ★ 3.0
12 Feet DeepRated ★ 3.0
Even Lambs Have TeethRated ★ 3.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.0
MayhemRated ★ 3.0
Shellmont County MassacreRated ★ 2.0
AutopsyRated ★ 2.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.0