Series
Ratings
106
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Antiquarian Bookshop Biblia's Case FilesRated ★ 0.5
Galileo XXRated ★ 2.0- 고우 ~공주들의 전국~Rated ★ 1.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 5.0
- 아츠히메Rated ★ 1.0
New HeartRated ★ 2.5
BrainRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 3.0- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0
Bloody MondayRated ★ 2.0
SangdoRated ★ 2.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0- 風林火山Rated ★ 3.0
료마전Rated ★ 2.5
A Man Called GodRated ★ 1.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 1.5