Movies
Ratings
259
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
UgliesRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The MegRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 2.5
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5- Life of Hae-oakRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Misha and the WolvesRated ★ 4.0
Secrets of the Saqqara TombRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 2.5
Eternal SummerRated ★ 2.5- Keep Out! – Women Over 60 OnlyRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.5