Titles you rated
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Fruits Basket Season 3Rated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 4.5
Fruits BasketRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.0
My Happy Marriage Season 2Rated ★ 3.0
Madoff: The Monster of Wall StreetRated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 5.0
Pantheon Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Pantheon Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 1.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
Partner TrackRated ★ 5.0