Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 1.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 2.0
Everybody Has SecretsRated ★ 2.0
GravityRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 3.0