Movies
Ratings
277
Doctor StrangeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
TedRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0