Movies
Ratings
36
The HandmaidenRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0