Movies
Ratings
392
The First Slam DunkRated ★ 5.0
News of the WorldRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Outlaw KingRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
CallRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Margin CallRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5- Bank of SeoulRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.0