Series
Ratings
35
ChernobylRated ★ 5.0
LuciferRated ★ 3.0
LuciferRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
LiveRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Partners for JusticeRated ★ 3.0- WATER BOYS2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0- LimitRated ★ 3.5
- The Future DiaryRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
LuciferRated ★ 4.0