Titles you rated
Mother!Rated ★ 2.5
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Fly IIRated ★ 2.5
DollsRated ★ 5.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 0.5- The ButcherRated ★ 2.5
AntichristRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 5.0
Julia's EyesRated ★ 4.5
Salò, or the 120 Days of SodomRated ★ 2.5
Dead SilenceRated ★ 4.5
Knock at the CabinRated ★ 5.0
Sorry About the DemonRated ★ 1.0
Guinea Pig: Making of Guinea PigRated ★ 5.0
Guinea Pig 5: Mermaid in the ManholeRated ★ 4.0
Guinea Pig 2: Flower of Flesh and BloodRated ★ 1.5
1408Rated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.0
TagRated ★ 3.0