Titles you rated
Yong PalRated ★ 1.0
Wang's FamilyRated ★ 2.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 0.5
School 2013Rated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5