Movies
Ratings
357
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0- The Speed CubersRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 2.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 2.5
Little WomenRated ★ 3.5