Titles you rated
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
OzarkRated ★ 4.0- Selling the OC Season 3Rated ★ 3.5
Selling the OC Season 2Rated ★ 3.0
Selling the OC Season 1Rated ★ 3.0
MaidRated ★ 4.0
Selling SunsetRated ★ 4.0
Dead to Me Season 3Rated ★ 4.0
Dead to Me Season 2Rated ★ 4.0
Dead to MeRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 4.5