Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
WatchmenRated ★ 3.0
The Neighbor ZombieRated ★ 3.5
HuskRated ★ 2.5
Judge DreddRated ★ 2.0
Summer WarsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 3.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
TeethRated ★ 2.0
Starship Troopers 3: MarauderRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
CadaverRated ★ 3.0