Series
Ratings
31
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5