Titles you rated
UnfriendedRated ★ 3.0
StokerRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.0
The DescentRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 0.5
Gone GirlRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0