Movies
Ratings
538
The ContactRated ★ 3.0
Haute CuisineRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
TarRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 2.0
The ProposalRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Dream SongsRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
NanaRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 2.5- Musical RedbookRated ★ 4.0