Movies
Ratings
20
300Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0