Titles you rated
Old Miss DiaryRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.5