Series
Ratings
58
EntertainerRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.5
Sweet 18Rated ★ 3.5
My GirlRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Pots of GoldRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
SignRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.5