Movies
Ratings
15
OnceRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0