Titles you rated
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
Queen of Mystery Season 2Rated ★ 3.0
Queen of MysteryRated ★ 3.0
Kemono FriendsRated ★ 4.0- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0- 에볼루션 피드백Rated ★ 5.0
Bakuon!!Rated ★ 3.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
The GuestRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 4.0
American GodsRated ★ 3.5