Movies
Ratings
454
NopeRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MaggieRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
One Piece: Baron Omatsuri and the Secret IslandRated ★ 4.0
MiseryRated ★ 5.0
April 9thRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: Revenge of DiaboromonRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.5