Titles you rated
Claire's KneeRated ★ 3.5
Starter for 10Rated ★ 3.0
The WalkRated ★ 5.0
Whatever WorksRated ★ 5.0
Fallen LeavesRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
Words and PicturesRated ★ 3.0
Youth in RevoltRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
Evil Does Not ExistRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 1.0