Series
Ratings
24
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 1.5
KiddingRated ★ 4.0
KiddingRated ★ 3.5
My Golden KidsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 1.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0