Movies
Ratings
62
Django UnchainedRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0