Titles you rated
- YoutuloverRated ★ 5.0
The Little Drummer GirlRated ★ 3.5
Pied PiperRated ★ 1.5
Neighborhood’s HeroRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
My First TimeRated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 1.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0