Titles you rated
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Ashes of Time ReduxRated ★ 3.5
The FallRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 3.5- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
TwistersRated ★ 0.5