Titles you rated
I Killed My MotherRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Love, RosieRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5