Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0