Series
Ratings
22
Neon Genesis EvangelionRated ★ 0.5
BrainRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
RememberRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5- DEATH NOTERated ★ 0.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0