Movies
Ratings
16
Tidal WaveRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
FrozenRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 2.0
The MatrixRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 3.5