Series
Ratings
15
Solitary GourmetRated ★ 0.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0- Orphan BlackRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 1.5- 대장금Rated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.0
SignalRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.0
Sherlock Season 1Rated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0
Orphan BlackRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 1.5