Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 1.0
Can We Get Married?Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
Reply 1988Rated ★ 0.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 4.0