Movies
Ratings
529
The Addams FamilyRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Whisper of the HeartRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
Fantastic PlanetRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0