Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Change Days Season 1Rated ★ 3.5
Strangers in LoveRated ★ 4.5
Love&JoyRated ★ 1.0
D.P.Rated ★ 5.0
2021 DIMF Musical StarRated ★ 4.5
Traces of LoveRated ★ 3.5- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0- The Expiration Date of You and MeRated ★ 2.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0