Titles you rated
Trolls Band TogetherRated ★ 0.5- This is the presidentRated ★ 0.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Red HerringRated ★ 0.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 0.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
The Day I Died: Unclosed CaseRated ★ 2.0
AutomataRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
JokerRated ★ 3.5
ExtractionRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 4.5