Titles you rated
The Good DetectiveRated ★ 4.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 4.0
Never Give UpRated ★ 0.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Sisyphus : the mythRated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
Hi Bye, Mama!Rated ★ 0.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.0- Lazenca, The Soul FrameRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 3.5
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 0.5
The Walking DeadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0