Titles you rated
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
Straight Outta ComptonRated ★ 5.0
Genome HazardRated ★ 0.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 2.5
Antarctic JournalRated ★ 2.0
Mourning GraveRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
TagRated ★ 2.0
Volcano HighRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.0
BladeRated ★ 2.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5