Movies
Ratings
402
The Dark TowerRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The Conjuring 2Rated ★ 2.0
As OneRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5