Series
Ratings
52
MonkRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
BonesRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5
New GirlRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
HouseRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0