Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Beyond Stranger ThingsRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5