Titles you rated
One-LineRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
GloveRated ★ 4.5
Mean GirlsRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0