Movies
Ratings
101
JumperRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
ShrekRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 2.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 4.0
QuickRated ★ 1.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5