Movies
Ratings
476
CallRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
UpRated ★ 2.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
RashomonRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
AlwaysRated ★ 3.0