Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.0
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0