Movies
Ratings
601
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 2.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Perhaps LoveRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 2.5