Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The UnrighteousRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
Silent LoveRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
The Monk and the GunRated ★ 5.0
Sans SoleilRated ★ 4.0- DeliveryRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.5- The Land of Morning CalmRated ★ 3.5